Czy trudno dostać kredyt na dowód

kredyt na dowódMałe, prostokątne, a może uczynić Cię bogatszym.

Chodzi o Twój dowód osobisty, dzięki któremu możesz zaciągnąć kredyt na niemałą sumę. Sprawdźmy czy Ty także masz zdolność kredytową i czy jesteś w stanie zaciągnąć kredyt na dowód, aż w końcu jakie kwoty są do zaciągnięcia.

5000 zł, 10 000 zł, a nawet 15 000 zł bez większego problemu

Banki walczą ze sobą przepychając się z ofertami kredytów na dowód. Warunki pozyskania takich kredytów są naprawdę bardzo proste. W wielu przypadkach nie musisz okazywać nawet źródła zatrudnienia. Wystarczy, że przyjdziesz do placówki lub wypełnisz wniosek w internecie, a pieniądze do 5 000 zł trafiają na Twoje konto. Jeśli masz jakąkolwiek zdolność kredytową, masz jakiekolwiek źródło dochodu, możesz ubiegać się o większe kwoty. W tym przypadku wystarczy pit za zeszły rok lub zaświadczenie od pracodawcy.

Jakie banki oferują kredyt na dowód?

Sprawdźmy kilka ofert banków, a także instytucji pozabankowych.

Kredyt na dowód w BZ WBK

Oficjalna wersja ze strony bzwbk.pl z podstrony z kredytem mówi o tym, że zaciągnąć taki kredyt można na okres do 72 miesięcy, szybka decyzja w 10 minut, bez poręczycieli, nawet do 120 000 zł (kwota wydaje się nader wysoka). Oto wybrane elementy tekstu napisanego małym druczkiem:

Decyzja kredytowa i oprocentowanie kredytu uzależnione są od wyniku badania zdolności kredytowej

A zatem bank sprawdza naszą deklarację finansową i jeśli stwierdzi, że nie zarabiamy na tyle wysoko aby wziąć kredyt, to zapewne go nie otrzymamy.

Z symulacji przeprowadzonej przez bank w pakiecie z ubezpieczeniami „Spokojny kredyt” przy zaciągnięciu 15 646,50 zł na okres 44 miesięcy i oprocentowaniem 16,00% całkowita kwota do zapłaty wyniesie 23523,96 zł, a rata wyniesie 474,19 zł

Czy jest to korzystna oferta? Decyzja jak zwykle należy do Was.

Pożyczka na dowód w Provident

Zajrzyjmy na chwilę do pożyczek gotówkowych w firmach pozabankowych. Provident jest prawdopodobnie najbardziej znaną marką firm pożyczkowych, zobaczmy co oferuje.

W symulacji na stronie głównej zobaczymy, że przy zaciąganiu 10 000 zł na okres 90 tygodni (22 miesiące), będziemy mieli do oddania 15 121,09 zł, natomiast tygodniowa rata wyniesie 168,02 zł co mnożąc to przez 4 tygodnie, dowiemy się że za miesiąc zapłacimy 672,08 zł.

Pożyczka z gwarancją najniższej raty w Alior Bank

Sprawdźmy ostatnią ofertę, a mianowicie pożyczka z gwarancją najniższej raty w Aliorze. Bank deklaruje, że jeśli znajdziemy tańszą ofertę w innym banku, to oni osobiście obniżą nam koszty pożyczki. Czy podobnych deklaracji nie ma już Millenium Bank? Zastanawiacie się pewnie czy dałoby się prowokować te dwa banki do ciągłego obniżania oferty… Ciekawy pomysł – to kto spróbuje?

Oto cytat ze strony:

Jeśli przed lub nawet w 2 tygodnie po skorzystaniu z naszej oferty, inny bank zaoferuje Ci mniejszą ratę, my przebijemy jego ofertę i zapewnimy Ci jeszcze korzystniejsze warunki. Dostaniesz niższą ratę przy takim samym okresie kredytowania i kwocie pożyczki

Co ciekawego oferuje Alior Bank

  • Gotówka do 150 tys. zł bez poręczycieli i zabezpieczeń,
  • wniosek online i rozpatrzenie go nawet w 1 dzień.
  • po złożeniu wniosku, skontaktuje się z nami konsultant
  • wszystkie formalności w ciągu jednej rozmowy
  • środki zostaną przelane na Twoje konto.

Podsumowując

Banki i firmy pożyczkowe mają wiele ciekawych ofert, jednak ciężko jest wyłonić najlepszą, gdyż wśród tych instytucji panuje ogromna różnorodność. Każdy zwróci uwagę na nieco inne korzyści, dlatego naszym zadaniem było pokazanie tej mnogości wśród kredytów na dowód.

Teraz już wiesz, że z samym dowodem osobistym, możesz zaciągnąć kredyt na dowód.

One thought on “Czy trudno dostać kredyt na dowód

  1. Anna Neacsu

    Witam poszukuje pilnie pożyczki 5 tys złotych jednak niemam umowy o pracę pracuje dorywkowo i pieniądze dostaje do reki do tego mąż wysyła mi za granicy miesięcznie 2000 zł czy mam szansę gdziekolwiek dostać taki kredyt

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.