Kredyt gotówkowy na dowolny cel w Meritum Bank

Jeszcze kilkanaście lat temu aby otrzymać kredyt bankowy, trzeba było dokładnie wyjaśnić w jakim celu chcemy zaciągnąć ów kredyt, dodatkowo bank solidnie przeliczał naszą zdolność kredytową (nawet w przypadku małych kwot rzędu kilku tysięcy złotych).

Kredyt gotówkowy na dowolny cel od ręki

Kredyt w Meritum BankObecnie jeśli chcemy zaciągnąć kilka, a nawet kilkanaście tysięcy złotych, można to zrobić dosłownie od ręki. Banki same telefonują do nas z prośbą o zaciągnięcie kredytu. Instytucje finansowe są dyskretne, nie obchodzi ich czy potrzebujemy kredytu na bieżące wydatki, a może na jakiś specjalny zakup, typu komputer, a może nawet i samochód.

Dziś chcielibyśmy poruszyć Meritum Bank, a dokładnie kredyt gotówkowy na dowolny cel w Meritum Bank. Instytucja o której mowa, nie jest zbyt popularna – rzadko reklamują się w telewizji, jednak to nie znaczy że mają gorszą ofertę. Często takie „ciche wody” mogą pochwalić się naprawdę ciekawymi produktami. Wyznają oni politykę marketingu szeptanego, który brzmi „zadowolony klient, przyniesie kolejnych klientów”. Takich banków i firm pozabankowych jest naprawdę dużo.

Co wyróżnia kredyt gotówkowy w Meritum Bank?

Na dzień dzisiejszy bez specjalnego utrudnienia można zaciągnąć kredyt gotówkowy w Meritum Bank  na kwotę od 5 000 zł do 200 000 zł. Oprocentowanie jakie sugerują to 9,9% w skali roku, a zatem nie jest ono zbyt wysokie w porównaniu do wielu ofert bankowych i pozabankowych. Okres spłaty kredytu na dowolny cel możemy zaciągnąć od 6 miesięcy nawet do 10 lat, czyli to okres, który może znacznie obniżyć miesięczną ratę kredytu.

UWAGA: Zawody takie jak:

lekarz, stomatolog, weterynarz, architekt, farmaceuta, notariusz, radca prawny, adwokat, sędzia, prokurator, doradca podatkowy, biegły rewident, komornik, rzeczoznawca majątkowy, urbanista, tłumacz przysięgły, księgowy, inżynier budownictwa

Mogą liczyć na specjalne warunki (ustalane indywidualnie). A zatem zastanów się – masz jakieś nieprzewidziane wydatki w ciągu najbliższych miesięcy? A może chcesz jechać na wymarzoną wycieczkę lub kupić sobie utęskniony komputer? Teraz jest to w zasięgu Twojej ręki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.