Kredyt w Eurobank opinie

Poszukując ofert kredytów internetowych, zapewne trafiliście na ofertę kredytu w Eurobank. Dziś poznacie nasze zdanie a także opinię na temat kredytu w Eurobank. Zobaczymy jak ta wygląda na tle innych ofert kredytów gotówkowych w innych komercyjnych bankach w Polsce. A zatem do dzieła.

Cash Back 5% za kredyt gotówkowy w Eurobank

cash back w EurobankOd niedawna przy swoim kredycie gotówkowym Eurobank wprowadził 5% cash backu przy spłacie każdej raty. Promocja polega na tym, że jeśli w terminie spłacimy ratę kredytu, to 5% jej wartości wraca na nasze konto.

Początkowo może się wydawać, że takie działanie nie ma sensu, jednak dla wielu może być fajną motywacją „spłacę ratę kredytu w terminie, odzyskam 5%”, a przy ratach rzędu 1000 zł, mówimy tu przecież o kwotach 50 zł, czyli ciekawe kieszonkowe.

Kredyt w Eurobank wytyczne

Ile można zaciągnąć w kredycie gotówkowym w Eurobanku z cash backiem? Nie jest to kwota zbyt wysoka, bo na stronie banku na dzień dzisiejszy widzimy, że możemy zaciągnąć do 40 000 zł na 84 miesiące (7 lat).

Nie jest to jednak jedyna oferta kredytu gotówkowego, gdyż w ofercie banku znajdują się także inne kredyty gotówkowe.

Przy Kredycie Gotówkowym Dla Każdego, możemy zaciągnąć od 500 zł do 120 000 zł. I tak przy kredycie 100 000 zł (weźmy taką okrągłą sumkę) będziemy mieli ratę w wysokości 1798,86 zł.

Inne informacje, które warto wiedzieć:

  • – raz w roku można zawiesić miesięczną spłatę,
  • – możliwość połączenia dochodów z dowolną osobą, co zwiększy zdolność kredytową,
  • – możliwość pozyskania nowych środków (dodatkowych) w trakcie trwania kredytu, które zostaną doliczone do raty,
  • – możesz wybrania dnia w miesiącu na spłatę raty,
  • – możliwość wykupienia dodatkowych ubezpieczeń.

Jeśli chodzi o ubezpieczenie kredytu gotówkowego, to przy tak dużych kwotach warto je rozważyć, ponieważ chronią nas w przypadku utraty zdrowia, a naszą rodzinę zabezpieczają w przypadku naszej śmierci. Warto przedyskutować je z przedstawicielem banku i dowiedzieć się jaki jest ich dokładny zakres.

Kredyt w Eurobank opinie

Czy ta oferta kredytu gotówkowego w Eurobank jest korzystna? Ciężko jednoznacznie stwierdzić, gdyż na taką opinię składa się zbyt wiele kwestii subiektywnych. Jednak porównując Eurobank do innych ofert na rynku, wypada on całkiem nieźle. Nie jest to co prawda kredyt idealny na który warto się bezwzględnie rzucić, jednak na pewno może on przykuć uwagę i warto się nad nim zastanowić.

Jeśli chodzi o cash back przy spłacie raty, to jest to bardziej chwyt marketingowy niż faktyczna korzyść. Po przeliczeniu wychodzi, że oferta i tak jest podobna do innych ofert na rynku, a pamiętajcie, że jeśli nie spłacimy raty w terminie, to cash back przepada.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.