Ocena pożyczki konsolidacyjnej w City Handlowy

W dzisiejszym wpisie zajmiemy się oceną pożyczki konsolidacyjnej w Banku City Handlowym. W ostatnim czasie zrobiło się o niej głośno, ponieważ bank ten wprowadził kilka ciekawych rozwiązań, które oczywiście tłumaczone są jako udogodnienia dla klientów – jak jest naprawdę? Przekonajmy się.

Kredyt konsolidacyjny

Na samym początku wyjaśnimy czym jest i do kogo skierowana jest oferta kredytu konsolidacyjnego, ponieważ wiele osób często myli go z kredytem tylko i wyłącznie dla ludzi zadłużonych. Nic bardziej mylnego. Kredyt czy też pożyczka konsolidacyjna to możliwość scalenia kilku kredytów w jeden – przez co:

– spłacamy jedną a nie kilka rat miesięcznie,

– obniżamy ogólną wysokość miesięcznych rat,

– zyskujemy nawet do kilku miesięcy przerwy w spłacie kredytów,

– itp.

Wszystko oczywiście zależy od oferty danego Banku a według ostatnich doniesień to właśnie oferta pożyczka konsolidacyjnej Banku City Handlowy uważana jest za najkorzystniejszą na rynku.

Oferty kredytów konsolidacyjnych skierowane są do ludzi, którzy mają problemy ze spłatą obecnych zobowiązań lub do ludzi, którzy chcą obniżyć raty obecnych kredytów tak więc jeśli jesteś w jednej z tych grup ludzi to pamiętaj, że zawsze możesz skorzystać z kredytu konsolidacyjnego.

Czy warto konsolidować w City Handlowy?

Po pierwsze oferta kredyt konsolidacyjnego tego banku oferuje kredyt na bardzo długi czas spłaty 7 lat. Z porównań wynika, że nieliczne Banki oferują kredyty konsolidacyjne na tak długi czas.

Po drugie City Handlowy zwiększył dotychczasową maksymalną kwotę kredytu konsolidacyjnego do 120 000 złotych – dzięki czemu zyskał bardzo duże zainteresowanie, ponieważ większość Banków oferuje kwoty do 100 000 złotych i mniej.

Dodatkowo City Handlowy oferuje możliwość dodatkowej pożyczki podczas konsolidowania kredytów, która nie ukrywajmy daje niektórym osobom odetchnąć na jakiś czas.

Podsumowując, ciężko powiedzieć czy pożyczka konsolidacyjna w City Handlowy jest obecnie najlepszym rozwiązaniem na rynku ale na pewno jest jednym z najlepszych. Dlatego jeśli potrzebujesz skonsolidować swoje kredyty to pamiętaj, żeby wziąć tą ofertę pod uwagę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *