Pożyczka i kredyt gotówkowy przez internet – Alior Sync

logo alior syncOkoło 2 – 3 lat temu pojawiły się pierwsze reklamy z ninją, który symbolizował bank Alior Sync. Wtedy wielu ludzi myślało, że wchodzi na rynek nowa konkurencja dla Alior Banku. Nic bardziej mylnego, Alior Sync jest wytworem Alior Banku, który w ciekawy sposób postanowił zdywersyfikować swoje działania. Dotychczas wspominany bank koncentrował się głównie na kliencie eleganckim, zamożnym, dystyngowanym. Reklamy z mężczyzną w kapelusiku i wszystkim dopiętym na ostatni guzik, prawdopodobnie nie docierały do każdego.

Oferta Alior Sync jest nieco inna, gdyż ta decyduje się na równie „dostojnym” kliencie, jednak pokazuje go od bardziej wyluzowanej strony. Dodatkowo bank zachęca młodych ludzi popularnym ostatnio cash backiem za zakupy internetowe. Po spełnieniu kilku warunków w Alior Sync, możemy otrzymać 5% od zakupów przez internet, a zatem jak najbardziej ciekawa opcja.

Pożyczka gotówkowa w Alior Sync

Poza ciekawą opcją konta bankowego, Alior Sync proponuje także pożyczki gotówkowe, przyjrzyjmy się im bliżej i zobaczmy, czy gra jest faktycznie warta świeczki. Zobaczmy co znaleźliśmy na stronie głównej na początku grudnia 2013 roku http://www.sync.pl/

– rata tylko 17 zł za każdy 1000 zł pożyczki, oznacza to, że pożyczając 10 000 zł, nasza rata może wynieść 170 zł miesięcznie,
– 0% prowizji za udzielenie pożyczki, co oznacza że bank nie dolicza prowizji za pozytywne rozpatrzenie wniosku,
– szybko i wygodnie, całość możemy zaciągnąć przez internet bez wychodzenia z domu,
– do 150 tys. bez poręczycieli i zabezpieczeń, przy małych kwotach nie są wymagane nawet zaświadczenia,
– okres kredytowania do 10 lat, czyli całkiem długi jak na banki,
–  dodatkowo korzyści dla stałych i aktywnych klientów banku.

Co sądzicie o tej ofercie? Czy pożyczka gotówkowa w Alior Sync jest Waszym zdaniem korzystnym rozwiązaniem? Jeśli mamy być obiektywni, to oferta jest całkiem niezła, ale ciężko byłoby ją skategoryzować jako najlepszą w swojej klasie. Jest wiele podobnych ofert w innych bankach, być może jest też kilka korzystniejszych, jednak dużym plusem jest to, że pożyczkę gotówkową w Alior Sync możemy zaciągnąć w 100% przez internet, bez wychodzenia z domu, a dla wspomnianych już – niskich kwot, nie będziemy potrzebowali nawet żadnego zaświadczenia czy oświadczenia (chodzi o kwoty od kilkuset do kilkunastu tysięcy złotych).

To jest całkiem realny przedział i praktycznie każdy, nawet ktoś bez stałych zarobków, ma szanse na taką pożyczkę.

2 thoughts on “Pożyczka i kredyt gotówkowy przez internet – Alior Sync

  1. Pomoc

    Witam. Mam problem. Nie spłacany kredyt dlog wynosi ok 15000 zł. Prowadzę firmę jednoosobowa od 7.10.2015 budowlana. Chciałabym wszystko spłacić. Jednak nie posiadam nieruchomości pod zastaw. Proszę o szybką pomoc. Potrzebuje ok 50000 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.